Kontakt

Súkromné centrum voľného času
Štúrova 34
90001 Modra
cvcmodra@gmail.com
033/640 0702
Zamestnanci
Č. účtu:
SK74 1100 0000 0029 2383 1469
ICO: 31820590

Anketa:

V tomto novom školskom roku si chcem vybrať nejakú novú aktivitu/krúžok, ktorý som ešte neskúsil. áno (56%)
áno
nie (44%)
nie
Počet hlasov: 52
Staršie ankety

Detský spevokol STROM

V spevokole sa stretávajú deti, aby nacvičili piesne, ktorými doprevádzajú detskú svätú omšu a tiež aby sa tešili zo spoločného spievania.

viac >>

Mládežnícky zbor BÁRKA

Je určený pre mládež i dospelých, ktorí radi spievajú gospelové a mládežnícke piesne.

viac >>

Hra na klavír

Individuálne hodiny pre začiatočníkov i pokročilých.

viac >>

Gitarový krúžok

Pre deti i mladých od 7 rokov, začiatočníkov i pokročilých. Podľa vlastného výberu i záujmu sa deti naučia hrať pesničky, ktoré sa im páčia.

viac >>

Hra na flautu

Krúžok pre mladšie deti i staršie, začiatočníkov, ktorým sa páči tento snáď najstarší hudobný nástroj, ktorý si so sebou môžete všade ľahko vziať a hrať.

viac >>

Tanečný krúžok

Krúžok je určený pre mladšie deti a rozvíja ich tanečno-pohybové schopnosti primeranou formou. Výsledkom sú jednoduché tanečné choreografie a radosť z hudby a pohybu.

viac >>

Mažoretky Laskonky

Mažoretky sa prezentujú ako krásne, šikovné a vytrvalé. A tomu všetkému sa učia na tomto krúžku. A že sa učia dobre, o tom svedčia už mnohé úžasné ocenenia, okrem iných tiež účasť na Majstrovstvách sveta v mažoretkovom športe.

viac >>

Keramický krúžok

Deti na tomto krúžku pracujú s hlinou, modelujú, vytvárajú rozmanité kreácie, jednoduché plastiky a tiež sa učia točiť na hrnčiarskom kruhu.

viac >>

Tradičné ručné práce

Na tomto krúžku sa vyšíva, háčkuje, pletie, šije, a to vždy podľa toho,čo koho najviac baví a čo mu najviac ide. Výsledkom sú krásne výtvory, ktoré už mnohých potešili.

viac >>

Tvorivé dielničky

Tvorivé dielničky sú určené pre mladšie deti, ktoré si v nich rozvíjajú svoje grafomotorické zručnosti a uplatňujú svoju nádhernú detskú fantáziu. Tvoria rozmanitými technikami, vždy tak, aby základom bola radosť z tvorenia.

viac >>

Tvorivý ateliér

Tvorivý ateliér privíta už zručnejšie deti, ktoré si tu rozvíjajú svoje výtvarné schopnosti a fantáziu v rozmanitých technikách tvorenia.

viac >>