Kontakt

Súkromné centrum voľného času
Štúrova 34
90001 Modra
cvcmodra@gmail.com
033/640 0702
Zamestnanci
Č. účtu:
SK74 1100 0000 0029 2383 1469
ICO: 31820590

Anketa:

Čo rád / rada fotíš? všetko (22%)
všetko
prírodu (13%)
prírodu
ľudí (13%)
ľudí
mojich známych (13%)
mojich známych
seba (13%)
seba
máločo (13%)
máločo
nič (14%)
nič
Počet hlasov: 259
Staršie ankety

Varenie a pečenie

Aj variť je umenie. A všetkým nám veľmi chutí.

viac >>

Tretiacke stretko

Určené pre deti, ktoré sa pripravujú na 1. sväté prijímanie. Na týchto stretkách sa deti prostredníctvom hier, súťaží niečo viac dozvedia a tiež sa učia vytvárať spoločenstvo tak, aby každému bolo dobre, pretože náš Boh je dobrý.

viac >>

Stretko detí

Na tomto stretku sa stretávajú deti pred a po prijímaní a v spoločenstve sú vedené prežívať vieru v radostnom duchu, tvorivou formou si upevňovať svoje poznanie o Bohu. Učia sa byť spolu tak, aby urobili spokojnými aj tých druhých.

viac >>

Stretká miništrantov

Krúžok je určený pre chlapcov, ktorí slúžia pri sv. omšiach a spoločne sa stretávajú pri duchovných, ale aj športových aktivitách.

viac >>

Animátor

Krúžok je určený pre mladých, ktorí sa chcú spolu stretávať a naučiť sa vytvárať vzájomne spoločenstvo a potom pomôcť mladším deťom pri animovaní ich programu.

viac >>

Stretnutia rodín

Stretnutia sú určené rodinám, ktoré si spoločne pripravujú aktivity duchovné, tvorivé i športové.

viac >>

Umenie pre teba

Na tomto krúžku sa stretajú tie deti i mladí, ktorým sa páči objavovať krásu v tom, čo ľudia vytvorili. Navštívime divadlá múzeá, pozrieme si filmy, budeme sa dívať, počúvať i čítať.

viac >>

Ľudia minulosti

V minulosti sa toho udialo toľko zaujímavého a žilo toľko úžasných ľudí, že stojí za to niečo sa o nich dozvedieť.

viac >>

Slovenčina

V tomto krúžku si deti opakujú a precvičujú to, čo sa v škole naučili zo slovenčiny. Prestanú sa báť ypsilonov. A tie deti, ktoré sa chystajú na prijímacie pohovory, tu zopakujú všetko, čo na pohovory budú potrebovať.

viac >>

Matematika

V tomto krúžku si deti opakujú a precvičujú to, čo sa v škole naučili z matematiky. Určite sa tu s ňou dokážu skamarátiť. A tie deti, ktoré sa chystajú na prijímacie pohovory, tu zopakujú všetko, čo na pohovory budú potrebovať.

viac >>

Krúžok dobrovoľníctva

V tejto partii je vítaný každý chlapec, ktorý chce byť skutočným hrdinom, ktorý vie, čo je to nezištná pomoc druhým, a tiež každé dievča, ktoré chce, aby tento svet bol krajší a ľudia v ňom šťastnejší.

viac >>

Angličtina pre deti

Krúžok pre mladšie deti, ktoré sa tu zábavnou a hravou formou učia základy komunikácie v anglickom jazyku.

viac >>

Angličtina

V tomto krúžku si deti opakujú a precvičujú to, čo sa v škole z angličtiny už naučili.

viac >>

Detská TV

Krúžok je určený pre deti i mladých, ktorí by si radi odskúšali prácu kameramanov, moderátorov, strihačov, režisérov. V krúžku sa pracuje vo virtuálnom TV štúdiu, videá sa natáčajú s kvalitnou poloprofesionálnou kamerou. Detská TV zaznamenáva dôležité udalosti v Centre i v meste Modra, no jej správy sú krásne detské.

viac >>

Časopis - Novinky z Centra

V krúžku sa stretávajú deti i mladí, aby v tlačenej podobe zaznamenali to, čo ich zaujalo v Centre aj v ich okolí. Učia sa písať, upravovať dokumenty, tiež vymýšľať a oslovovať iných. Samozrejme, venujú sa tiež grafickej podobe časopisu. Skrátka, pripravujú zaujímavé čítanie pre svojich kamarátov, ale i pre rodičov.
Novinky 2 2014.pdf

viac >>