Kontakt

Súkromné centrum voľného času
Štúrova 34
90001 Modra
cvcmodra@gmail.com
033/640 0702
Zamestnanci
Č. účtu:
SK74 1100 0000 0029 2383 1469
ICO: 31820590

Anketa:

V tomto novom školskom roku si chcem vybrať nejakú novú aktivitu/krúžok, ktorý som ešte neskúsil. áno (51%)
áno
nie (49%)
nie
Počet hlasov: 303
Staršie ankety

Florbal

Modranské florbalové tímy sú už známe a otestované v mnohých súťažiach. Centrum zabezpečuje tréningy detí v staršej a mladšej prípravke.

viac >>

Futbalový krúžok

V krúžku si deti rozvíjajú svoje schopnosti narábania s loptou a vo futbalovej hre. Krúžok ponúka zábavu pri futbale a potešenie z hry.

viac >>

Športové hry

Pre deti od 3 rokov. V tomto krúžku sa deti zabavia najrozmanitejšími pohybovými hrami - s loptami, kruhmi, kolkami. Naučia sa základné pravidlá hier a tiež si rozvíjajú správneho ducha súťaživosti.

viac >>

Športový krúžok

Tento krúžok je určený pre školákov a je zameraný na rôzne športové aktivity. Či to už bude florbal, futbal,basketbal, ping-pong. Skrátka hýbať sa, pritom relaxovať a byť s kamarátmi.

viac >>

Tenis a badminton

Pre dievčatá i chlapcov od 7 rokov, ktorí sa chcú naučiť základy tenisu, badmintonu a postupne sa v nich zdokonaľovať.

viac >>

Orientačný beh

Orientačný beh je určený pre deti od 7 rokov, rozvíja celú osobnosť dieťaťa, kladie primerané nároky na športovú kondíciu a rozvíja schopnosť orientácie v prostredí. Krúžok je vedený v spolupráci s KOB Sokol v Pezinku.

viac >>

Šport pre dievčatá

Tento krúžok je špeciálne pre dievčatá, ktoré sa určite chcú hýbať a vytvoriť pritom dobrú partiu pri rôznych loptových hrách.

viac >>

Stolný tenis

V krúžku sa deti i mladí naučia základom stolnotenisovej hry, alebo sa v nej môžu výrazne zdokonaľovať.

viac >>

Šachový krúžok

V Centre nesmie chýbať kráľovská hra - šach. Ako vo všetkom, aj tu treba začať, naučiť sa základy a potom usilovne trénovať a byť stále lepší a lepší.

viac >>

Objavovanie prírody

Krúžok pre deti vo veku od 5 rokov, zameraný na spoznávanie prírody hravou formou, rôznymi vychádzkami a krátkymi výletmi do okolia. Spolupracujeme s ústredím Ochrany prírody v Modre.

viac >>

Cyklistický krúžok

Tento krúžok je určený pre dievčatá i chlapcov od 7 rokov, ktorí radi spoznávajú okolie na bicykli.

viac >>

Zábavné pokusy

Krúžok je určený pre všetkých zvedavcov, ktorých zaujíma, čo všetko sa okolo nás deje, často neviditeľné. Trebárs taký olej, alebo soľ. Čo všetko dokážu. Príďte, skúsime!

viac >>